Матей

В ЗМІ 27 лютого 2017 року у сільському Будинку культури села Ананьїв-1 відбулися збори громадськості села, на яких була створена громадська організація “ Матей”. Метою створення організації є всебічне сприяння розв'язанню екологічних проблем села, охороні та збереженню довкілля. Громадська організація “ Матей” утворена з метою задоволення та захисту законних інтересів своїх членів шляхом сприяння аматорському рибальству, активному розвитку рибальського спорту, охороні та відтворенню, збереженню та раціональному використанню природних багатств річок і водойм та їх рекреаційного потенціалу, вихованню громадян України як цивілізованих природокористувачів. Діяльність ГО “ Матей” поширюється на територію Ананьївської Першої сільської ради і здійснюється відповідно до Конституції України, Закону України “Про обєднання громадян” та чинного законодавства України, а також Статуту ГО “ Матей”, затвердженого протокольно рішенням Загальних зборів.